Co oznaczają wyniki badania TSH i pozostałych hormonów tarczycy?

Mam pytanie odnośnie tarczycy. Moje wyniki to TSH nieoznaczalne, FT3 8,32 norma do 6,6 i FT4 18,18 norma do 14,41. Przy tym nie mam żadnych objawów nadczynności tarczycy. Wręcz przeciwnie występuje ciągłe zmęczenie, sucha skóra, niskie ciśnienie, a ostatnio przytyłam mimo iż nie zmieniałam ilości posiłków. Co mogą znaczyć te wyniki? Proszę o pomoc w interpretacji.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u internisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć