Co oznaczają wyniki badania węzła chłonnego?

Badanie węzła chłodnego szyjnego.Węzeł chłonny o średnicy 20mm z cechami odczynnowego rozrostu Limcocytow T CD3 dodatnie CD4 dodatnie CD4 dodatnie CD8 dodatnie Liczba grudek chłonnych uwidoczniona w odczycie CD21 ujawnia sieć komórek dendrytycznych grudek chłonnych. Histocyty komórki CD 68 dodatnie.Wskazanie uzupelnienie badan klonicznych.

Proszę z wynikiem zgłosić się do lekarza prowadzącego w celu poszerzenia diagnostyki. W chwili obecnej nie do oceny. Diagnostyka zaburzeń krwi wymaga oceny hematologa. Na wizytę proszę zabrać podany wyżej wynik, biopsję szpiku, morfologię krwi obwodowej z rozmazem ręcznym.