Co oznaczają wyniki przeciwciał przy objawach chorej tarczycy?

Dzień dobry.Mam wszelkie objawy niedoczynności tarczycy/ciągłe uczucie zimna,przyrost wagi bez zmiany diety,temperatura ciała do 35 stopni,wypadanie włosów i rzadkie brwi,ciągle bym spała/.W badaniu morfologii podwyższone leukocyty i limficyty.Dziś odebrałam badania tarczycy.TSH 1,95/norma 0,27-4,20/ FT4 22,7 /norma 12,0-22,0/ FT3 5,5 /norma 3,1-6,8/ P.ciała p/peroksydazie tarczycowej 19.8 IU/ml /norma<34,0/ P.ciała p/tyreoglobulinie <10 IU/ml /norma <115/.Proszę o pomoc,czuję się coraz gorzej.,.

Lek. Michał Lenard

Wyniki przeciwciał są w normie, co sugeruje brak choroby autoimmunologicznej. Wynik powinien być oceniony przez specjalistę, który zlecił badanie i który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!