Co oznaczają wyniki rezonansu głowy i oczodołów?

Dzień dobry. Mam 23 lata. Ostatnio miewam problemy ze wzrokiem- obraz w prawym oku wydaje się być jakby ,,za mgłą''. Badanie okulistyczne nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Okulista zlecił rezonans głowy i oczodołów. Otrzymałem opis rezonansu głowy o takiej treści: ,,Pomiędzy kolanem torebki wewnętrznej a ścianą rogu czołowego komory bocznej lewej widoczne ognisko hyperintensywne w T2 zal. obr. izointensywne w T1 zal.obr. i DW1 nie ulegające wzmocnieniu kontrastowemu śrd. 4mm. Innych zmian ogniskowych w obrębie mózgowia nie stwierdza się. Morfologia kory mózgowej prawidłowa. Ciało modzelowate prawidłowej wielkości bez zmian ogniskowych. Cech patologicznego wzmocnienia kontrastowego w obrębie mózgowia nie uwidoczniono. Zaburzeń dyfuzji w zakresie mózgowia nie stwierdza się. Układ komorowy nadnamiotowy symetryczny nieposzerzony bez przemieszczeń w linii pośrodkowej. Komora III i IV prawidłowe. W zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej widoczna torbiel retencyjna o wysokim sygnale w T2 zal.obr. śred. 18 mm. Pozostałe zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne.'' Natomiast opis do RM oczodołów wygląda tak: ,,Obraz struktur miękkotkankowych obu oczodołów zachowany prawidłowo. W szczególności wymiary i położenie gałek ocznych zachowane prawidłowo. Sygnał zawartości ciała szklistego jednorodny hyperintensywny w T2 zal. obr. Ściana gałek ocznych niepogrubiała. Mięśnie gałkoruchowe o prawidłowych wymiarach i sygnale. Nerwy wzrokowe o prawidłowym przebiegu i sygnale. Skrzyżowanie nerwów wzrokowych o prawidłowej morfologii. Zagałkowo zmian patologicznych nie uwidoczniono.'' Mam pytanie co to może oznaczać? I czy wymaga konsultacji z neurologiem?

Badanie MRI łowy i MRI oczodołów nie wykazały istotnych patologii; do interpretacji klinicznej! Opis MRI GŁOWY : " Pomiędzy kolanem torebki wewnętrznej a ścianą rogu czołowego komory bocznej lewej widoczne ognisko hyperintensywne w T2 zal. obr. izointensywne w T1 zal.obr. i DW1 nie ulegające wzmocnieniu kontrastowemu śrd. 4mm. Innych zmian ogniskowych w obrębie mózgowia nie stwierdza się. Morfologia kory mózgowej prawidłowa. Ciało modzelowate prawidłowej wielkości bez zmian ogniskowych. Cech patologicznego wzmocnienia kontrastowego w obrębie mózgowia nie uwidoczniono. Zaburzeń dyfuzji w zakresie mózgowia nie stwierdza się. Układ komorowy nadnamiotowy symetryczny nieposzerzony bez przemieszczeń w linii pośrodkowej. Komora III i IV prawidłowe. W zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej widoczna torbiel retencyjna o wysokim sygnale w T2 zal.obr. śred. 18 mm. Pozostałe zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne.'' ; opis MRI oczodołów ,,Obraz struktur miękkotkankowych obu oczodołów zachowany prawidłowo. W szczególności wymiary i położenie gałek ocznych zachowane prawidłowo. Sygnał zawartości ciała szklistego jednorodny hyperintensywny w T2 zal. obr. Ściana gałek ocznych niepogrubiała. Mięśnie gałkoruchowe o prawidłowych wymiarach i sygnale. Nerwy wzrokowe o prawidłowym przebiegu i sygnale. Skrzyżowanie nerwów wzrokowych o prawidłowej morfologii. Zagałkowo zmian patologicznych nie uwidoczniono.'' W NORMIE:
Wskazana konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, nastroju, snu; wyników badań Jaki stan ogólny , inne schorzenia? pozdrawiam i zapraszam