Co oznacza wynik MR głowy 28-latka?

Witam, 28 lat, niedawno odebrałem wynik rezonansu magnetycznego głowy, który mnie zaniepokoił. Wizyte u neurologa mam dopiero za miesiąc tak więc zwracam się z prośbą o interpretacje wyniku... "Uwidoczniono w zakresie robaka móżdżku po stronie prawej zmianę ogniskową, o wymiarach 21x15m(ax) x 23mm (cor), o wysokim sygnale w obr T2-zal., niejednorodnej IS w sekw. FLAIR, o niskim sygnale w obr. T1-zal., z efektem masy w postaci niewielkiego zwężenia komory IV. Podejrzenie zmiany rozrostowej. W celu przybliżenia charakteru zmiany konieczne jest dożylne podanie środka kontrastowego. Zmianie nie towarzyszy otaczający obrzęk. Innych zmian ogniskowych w obrębie mózgowia nie uwidoczniono. Morfologia kory mózgowej prawidłowa. Ciało modzeloawte prawidłowej szerokości, jednorodne. Układ komorowy nadnamiotowy nieposzerzony, bez przemieszczeń, wykazuje nie wielką asymetrię komór bocznych- prawa komora nieco szersza niż lewa- wariant anatomiczny. Komory III i IV prawidłowe. Przestrzenie płynowe przymózgowe oraz rowki mózgowych zakrętów mózgowych nieposzerzone. Zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne" Na kontrast się nie zgodziłem ponieważ jestem na niego uczulony. Proszę o pomoc z góry dziękuję.

Wyniki interpretuje się w oparciu o dane kliniczne pacjenta, bez tych informacji pomóc nie mogę. Proszę się zatem zwrócić w tym celu do lekarza, który zlecił Panu wykonanie diagnostyki.