Co oznacza wynik badania obrazowego głowy u 29-latki?

Kobieta lat 29. Obrazy T1, T2 zależne, STIR, sekwencje bez i z saturacją tłuszczu, przed i po podaniu kontrastu i.v., przekroje osiowe strzałkowe i czołowe. Podwyższony sygnał w obrazach T2 zależnych w części wewnątrzoczodołowej obu nerwów wzrokowych, bez ich pogrubienia o wym. 10x3mm po stronie prawej i 9x3mm po lewej. Nie stwierdza się cech wzmocnienia kontrastowego zmian. Obraz jest nietypowy - konieczna korelacja z danymi klinicznymi, konsultacja okulistyczna, badanie kontrolne i ewentualnie dalsza diagnostyka. Poza tym w obrębie obu oczodołów zmian naciekowych czy guzowatych nie stwierdza się. Mięśnie okoruchowe bez zmian sygnału, niepogrubione. Gałki oczne bez zmian. Skrzyżowanie nerwów wzrokowych nie jest uciśnięte ani modelowane. Punktowy obszar podwyższonego sygnału w części przedniej płata ciała modzelowatego. Poza tym zmian ogniskowych w obrębie mózgowia w wykonanym badaniu nie widać. Układ komorowy położony pośrodkowo, symetryczny, nieposzerzony. Przysadka mózgowa niepowiększona. Jakieś zalecenia czy uwagi?

Nie napisała Pani z jakiego powodu było wykonywane badanie MR? Czy na coś Pani choruje? Tak jak zasugerował radiolog - konieczna konsultacja okulistyczna z wynikiem badania. Pozdrawiam.