Co oznaczają wyniki w kierunku toksoplazmozy?

Witam jestem w 5tygodniu ciazy i jest to moja trzecia ciaza .w drugiej ciazy przebylam toxoplazmoze gdzie tez zarazone zostalo dziecko.Przy tej ciazy robilam kontrolne wyniki i wyszlo mi ze IgG 470,2 a IgM 1,80 .Czy jest sie martwic bardzo proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm i Awidności przeciwciał i nie można się. Wypowiedzieć