Co oznaczają zaburzenia erekcji u 25-letniego chłopaka?

Witam. Jestem 25 letnim chłopakiem. I mam pewien problem troć wstydliwy otóż mój członek rzadko staje a jak już dochodzi do czegoś Z dziewczyna to kilka ruchów wniej i już mam wytrysk. Wstydzę się poiść trochę do lekarza mozna z tym coś poradzić? Prosze bardzo o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny i zaburzenia erekcji zazwyczaj leczy się farmakologicznie (prowadzi lekarz seksuolog) i psychoterapeutycznie (prowadzi psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy