Krótkie stosunki seksualne a odpowiednie działania

Witam mój mąż ma problem , od zawsze nasze stosunki są bardzo krótkie, penis przed stosunkiem jest twardy i gotowy ale po włożeniu do pochwy po 4-5 ruchach dochodzi do wtrysku , mąż ma 33 lata pali prowadzi siedzący tryb pracy ale w wolnej chwili ćwiczy nie ma nadwagi . Częste stosunki nie przynoszą efektów , nie wiem jak mu pomoc może jakieś tabletki by pomogły lub odpowiednie ćwiczenia . Prosze o pomoc . Pozdrawiam

Dzień dobry!

Tak, wytrysku przedwczesny najczęściej leczy się farmakologicznie (leczenie prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapeutycznie (leczenie prowadzi psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!