Zaburzenia erekcji w czasie stosunku seksualnego z partnerką

Witam mam problem gdy wspolzyje z moja partnerka to trwa to 30 sekund dzieje sie tak od oklo 3 miesiecy co robic? a gdy sie masturbuje to jest roznie czasami bardzo dlugo

Witam
Pana problem jest bardziej złożony i dlatego proszę o osobistą konsultacje z seksuologiem aby kompleksowo przedstawić problem - mało danych i uzyskać właściwą sobie pomoc. Mogą być to problemy związane z sytuacją w jakiej te stosunki się odbywają oraz innymi czynnikami wpływającymi na pańskie odczucia. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie. Proszę zgłosić się do seksuologa w swoim mieście.

Pozdrawiam!

Jeśli ma się stałą partnerkę, to lepiej unikać masturbacji. Powinna być ona jedynie marginesem aktywności seksualnej.
Natomiast kontakty z Partnerką powinny być regularne i w miarę częste (przynajmniej kilka w miesiącu).
Jeśli to nie pomoże, to pozostaje konsultacja lekarska.
Pozdrawiam. seksuologia.org.pl