Zaburzenia erekcji a stosunki seksualne z partnerką

moj problem polegan na tym ze podczas stosunku z kobieta gdy juz ma dojsc do wytryski odala mi sie i wiednie penis . nie wiem czym to jest spowodowane ciezko mi dojsc do orgazmu . czy masturbowanie moze byc przyczyna mojego klopotu oraz waga waze 123 kg wzrost 198. prosze o porade nie wiem co robic . co moze byc nie tak ze mna. jest to uciazlwe i krepujace przed moja kobieta.

Witam
Bardzo różne przyczyny zarówno o charakterze biologicznym co psychologicznym mogą dawać opisane przez Pana problemy z erekcja.Dieta, waga,nadmierna masturbacja to wszystko wchodzi w obszar tych problemów. Proszę się zgłosić na wizytę do seksuologa po dokładna diagnozę i plan działania.
Pozdrawiam B.K