Co oznaczają zawroty głowy i mdłości u 20-latka?

Witam mam 20lat jestem mężczyzną od jakis 5 dni mam zawroty głowy i mdlosci na poczatku mialem tez ból w prawej tylnej czesci głowy. Mdłości sa bardziej odczowalne na wieczór i mniej rano. Co moze byc przyczyną tych mdlosci i zawrotow obawiam sie ze to moze byc najgorsze czyli nowotwór. Prosze o pomoc

Proszę udać się do lekarza, przyczyn może być bardzo wiele.

Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.
Czasem potrzebne jest wykonanie badań dodatkowych, przy czym każdy wynik badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta.