Co oznaczają zawroty głowy podczas stosowania Vibin Mini?

Witam, zaczęłam 2 opakowanie Vibin Mini, wcześniej brałam Naraye Plus. Od 1 opakowania mam nudności i zawroty głowy. Potem przeszły. W tym tyg zaczęłam nowe opakowanie. Wczoraj zjadłam coś i również miałam nudności i zawroty, mam również problemy z pęcherzem, biorę Furagin. Nie wiem od czego w końcu mam te nudności, czy od pęcherza, czy od tego, że coś źle zjadłam, czy te tabletki... Czy czekać do skończenia 3 opakowań?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć