Co oznaczają zawroty głowy u 71-latka?

Mój mąż ma zawroty głowy od pół roku. Ma 71 lat i unormowaną cukrzycę. Ostatnio nasiliły się zawroty i bole głowy. Zauważyłam, że gdy przyszły te zawroty głowy i gdy się położył - źrenica w oku zaczęła mu drgać rytmicznie poziomo, po kilku minutach to ustało. Czy to może być choroba błędnika.? Bardzo proszę o poradę. Czekamy na termin rezonansu. Dziękuję za pomoc.

Witam! Prawdopodobnie pisząc o "drganiu źrenicy" miała pani na myśli oczopląs poziomy. Badania diagnostyczne należy kontynuować. Należałoby pomyśleć o włączeniu Betaserc. Powodzenia W. Łuczkowski.