Co oznaczają zawroty głowy u kobiety po porodzie?

Mam 26 lat i jestem pół roku po porodzie naturalnym. Karmie piersią. Od polowy grudnia mam zawroty glowy porownywalne z wstaniem na ostrym kacu. Nie jest to widoczne gdy chodze. Wstaje czesto w nocy lecz nie sądzę ze to z przemęczenia staram sie wypoczywać. Mam regularnie robione badania. Morfologia idealna. Tsh wyszla nadczynnosc pod okiem endokrynologa przyjmowalam leki tsh przeszlo w niedoczynnosc biore hormony od 3 tygodni w dawce teraz 75 mg. Zawroty mam caly czas. Ustąpiły na tydzień przez ten caly okres 3 miesiecy. Badal mnie neurolog i mialam tomografie glowy wszystko jest dobrze. Nikt nie umie mi pomoc. Nie wiem czy to od tarczycy tak sie czuje czy to mi przejdzie. Nie mam gdzie z tym sie zrwocic. Nie wiem co dalej robić. Uczucie ciśnienia w glowie i zawroty lekarze zwalaja na przemeczenie lub tarczyce a ja do konca nie jestem przekonana... chcialabym poznac opinie innych specjalistów.

Czy ma Pani chorobe Hashimoto tarczycy? Czy był ukąszenie przez kleszcza? Czy badał laryngolog i wykluczono uszkodzenie błędnika?
Wskazane badanie MR głowy, badania tetnic szyjnych i mózgowych, elektronystagmografia, badanie poziomu wit. B12, D, Mg, wykluczenie boreliozy. Pozdrawiam