Przewlekłe przemęczenie, zawroty głowy, apatia i brak koncentracji

Witam, od dluzszego czasu cierpie na przewlekle przemeczenie, zawroty glowy, apatie, mindfog oraz brak koncentracji. Lecze sie na niedoczynnosc tarczycy lecz wyniki sa wporzadku. Zbadalem poziom aldosteronu i dhea. Ten pierwszy jest w normie ale dhea przy widelkach 3-12 wyniosl 24. Co to moze oznaczac?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.