Co powinna zrobić osoba, która odczuwa ból podczas stosunku po wypaleniu nadżerki?

miesiąc temu miałam wypalana nadzerke. byłam na kontroli i wszystko jest ok. wczoraj przy próbie stosunku zaczęłam odczuwać ból i trzeba było przerwać. proszę o rade co mam robić

Lek. Tomasz Budlewski

Ponownie zgłosić się do ginekologa aby po badaniu określił Ew przyczyne