Co powinna zrobić osoba ze stanem zapalnym zęba, która chce iść na wesele?

Witam serdecznie, Od poniedziałku strasznie boli mnie ząb, okazało się że to stan zapalny zęba, już zbierała się w nim ropa. W wtorek dostałem antybiotyk CLINDAMYCIN-MIP 600. Ból nie przechodzi, a wydaje mi się że wręcz odwrotnie jest co raz silniejszy. Co mam robić, w sobotę idę na wesele jako świadek.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl