Co powoduje biały nalot na języku u 16-miesięcznego dziecka?

Witam . Moja córka 16 miesięcy . Na języku ma ciągle biały nalot wyglądający jak pleśniawki. Cały czas je smarujemy ale to historia bez końca . Dziecko jest karmione nadal piersią . Lekarz przepisuje ciągle leki na pleśniawki a może coś innego jest powodem ? Proszę o podpowiedz i dziękuję za góry za poświęcony czas

Jeżeli leki przeciwgrzybicze nie pomagają, to raczej nie jest to infekcja grzybicza.
Możliwy refluks u dziecka, niedobory witamin

pozdrawiam