Co powoduje ból głowy i ucisk w okolicach czoła?

Witam Problem zaczął się około 2 tygodni temu kiedy miałam 4 dni silnego stresu związanego z pracą i przez parę dni z rzędu spałam po 5h z ptzerwami od tego czasu meczy mnie ból głowy bardzo specyficzny czuje ucisk w okolicach czoła skrobi z tył głowy przy karku i na górze głowy jakby ktoś założył mi czapek kąpielowy nie jest to silny bol jedbak bardzo utrudniajacy funkcjonowaniedodm że jestem młoda osoba 19 letnia pracująca przez ostatni parę miesięcy za granicą w Azjatyckim kraju z czego może to wynikać boje się ze to coś zwiaznegi z głową a nie tylko zwykły stres jednak przez ostatnie parę dni czuje się bardzo zestresowana głowie tymi objawami proszę o pomoc

Witam,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka neurologiczna oraz neuropsychologiczna, problem może mieć podłoże psychogenne.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy, mogą być odpowiedzią Pani organizmu na ostry stres, co ma przełożenie na niepokojące Panią objawy.

Wskazana byłaby dla Pani konsultacja specjalistyczna (psycholog/psychoterapeuta).

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonującego nastroju,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry. Taki ból może mieć podłoże psychogenne, zalecałabym wtedy psychoterapię, która pozwoli na wyeliminowanie takiej reakcji w przyszłości, czy nawet zwykłe konsultacje z psychologiem, który nauczy metod radzenia sobie ze stresem. Na pewno jednak warto wykluczyć podłoże fizjologiczne, dlatego warto byłoby skonsultować się również z neurologiem.
pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/