Co powoduje ból kolana po wykrokach?

Witam , Wykonując wykroki jakieś 2 miesiące temu coś się stało w kolanie. Mam pełny zakres ruchu w sumie nie boli mnie ale jak ćwiczę czuję takie stłumione napięcie/ból - uczucie takie dziwne. Szczególnie po treningach siłowych. Wypady tego feralnego dnia robiłem gwałtowni i w dużym tempie. Tylko proszę nie pisać o prześwietleniu kiedyś zrobiłem coś z palcem i to nawet nie jednym na prześwietleniu nic nie widać. Jak wspomniałem mam pełny zakres ruchu ćwiczę i to ostro ale nie jest tak jak było

Mogło dojść do niewielkich urazów w obrębie więzadeł kolana; pomocne byłoby wykonanie USG stawu kolanowego.
Również może Pan na pewien czas ograniczyć wysiłek tego typu, zastosować leki regenerujące elementy chrzęstne i zaobserwować czy będzie poprawa.

pozdrawiam