Co powoduje ból w łydce i w kostce?

Witam. Od kilku dni boli mnie prawa noga- w lydce i w kostce. Noga jest jakby bez sił, uczucie ciągłego zakwasu. Pojawia się także sztywność, tkliwosc przy dotyku. Noga boli także podczas spoczynku. Były robione badania na krzepliwosc: aptt, wskaźnik Quick, d-dimery i były w normie. Jakiś czas temu miałam robiony rtg kręgosłupa który wykazał zniesienie fizjologicznej lordozy. Czy możliwe ze te bóle nogi są od kręgosłupa? Czy mogę sobie obecnie jakoś pomoc zanim dostane się do lekarza? pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję jeszcze sprawdzić kwas moczowy i wizytę u ortopedy, do tego czasu odciążenie kończyny plus maść przeciwzapalna.
Pozdrawiam