Co powoduje ból z prawej strony szyi?

Witam. Od 5 dni mam taki dziwny ból z prawej strony szyji. Gdy jestem wyprostowana jest ok ale gdy się pochyle i skrece głowę w prawa stronę to czuję ból z prawej strony głowy tak niby na czubku niby z tyłu. Boli mnie szyja tak w środku jak gdyby gdy przycisne palcami i promieniuje właśnie na głowę. To wszystko jest po prawej stronie. Proszę o pomoc.

Dobry Wieczór,
Może być kilka przyczyn takich dolegliwości, proponuję skontaktować się z ortopedą lub co najmniej lekarzem POZ.
Pozdrawiam.