Co powoduje bóle brzucha, wzdęcia i wodniste stolce?

Od kilku dni boli mnie brzuch, jest wzdety, występują gazy, zdarzyło się nietrzymanie stolica. Stolec są wodniste, mam wrażenie,ze sluzowate na przemian z zaprciam. Dolegliwość występuje już kilka tygodni. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele, konieczna wizyta u lekarza rodzinnego, po badaniu. będzie można coś więcej powiedzieć.