Co powoduje bóle pomiędzy łopatkami?

Witam . Odczuwam ból między łopatkami . Jest to bardziej kłucie jestem osłabiona i mam problemy ze wzrokiem . Miałam robione badania mam podwyższony cholesterol całkowity i triglicerydy do tego podwyższone alt i ast . I ekg nie wyszło najlepiej nie byłam jeszcze u lekarza ponieważ ma urlop a biorę tabletki z powodu wysokiego pulsu i podwyższonego ciśnienia . Od czego mogą być te dolegliwości czy jest to związane z złymi wynikami ?? Dodam że ciśnienie mam 118 / 82 i 72 plus .

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą być związane z chorobą serca lub np z zapaleniem pecherzyka, sugeruję wykonać jeszcze USG jamy brzusznej.
Pozdrawiam