Co powoduje bóle uszu i głowy?
Mam problem ponieważ od dłuższego czasu bolą mnie uszy czasami tak bardzo aż mnie w środku palą. Bylam u laryngologa nic nie stwierdził dodatkowo boli mnie glowa gdzie rezonans magnetyczny z kontrastem też nic nie wykazał. Dodatkowo dretwieja mi ręce oraz lzawia oczy. Gdzie szukać pomocy bo każdy lekarz rozkłada ręce a ja już nie radzę sobie z tym stanem psychicznie. Proszę o pomoc .

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Witam!
Proszę się zgłosić do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie testy i ustalą najkorzystniejszą dla Pani formę leczenia. Tym, że dotychczas zrobione wyniki powinna się Pani cieszyć!
Objawy identyczne jak w chorobach somatycznych mogą dawać nerwice i inne konflikty emocjonalne - ale leczenie jest z goła inne! Psychoterapia i ew. wsparcie lekami p/nerwicowymi.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.