Co powoduje bóle w okolicach splotu?

Dzis w nowy obudzil mnie bol w okolicach splotu promieniowal po calej szerokosci pasa pomoglo bujanie sie jak dziecko w wuzku I masowanie okolicy splotu ok 5 usnelam teraz pobolewa lekko momentami zakluje zapraszam ze nie jadam tlusto ani dużo gdyz jestem na diecie mialam kiedys cos podobnego jak sie przejadlam jako dziecko co to moze byc??

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie