Czym jest wyczuwalny dyskomfort w mięśniach?

Witam, ostatnio obudziłam się w nocy odczuwając dyskomfort "w mięśniach" łydki i ogólnie lewej nogi. Nie jest to ani ból ani skurcz tylko bardzo nieprzyjemnie uczucie napięcia o niezlokalizowanym dokładnie miejscu. Wyginam się, napinam mięśnie, masuje ale nic nie pomaga. Jest to uczucie wykańczające psychicznie, teraz złapało mnie podczas siedzenia w pracy i nie mogę sobie z nim poradzić. Ze stałych leków biorę seronil 30. Proszę o radę co to może być i co dalej z tym zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie postepowanie. Sadze ze przyczyna może tkwić w niedoborze mikroelementow . Wskazana diagnostyka