Co powoduje brak miesiączki od 5 lat?

Moim problemem jest brak miesiączki od prawie 5 lat mam 26 lat wszystkie badania które były potrzebne zrobiłam wyszły dobrze czy przez to że nie mam tak długo miesiączki mogę być bezplodna czy jest szansa na dziecko bez miesiączki czy można ją jakoś przywrócić i zajsc w ciążę? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka i przede wszystkim wykonanie usg przezpochwowe