Brak miesiączki od 5 miesięcy i wzdęty brzuch

Mam 18 lat brak miesiączki mam od 5 miesięcy waga 46kg wzrost 158 i temp ciała 35,5. Czasem mam wzdety brzuch i często oddaje mocz,a w ogóle nie mogę się załatwić czyli kał... tylko tabletki na przeczyszczenie działają, a od paru dni z lewej piersi cos zostawia biały ślad lub bezbarwny. I czy w posiewie moczu wyjdzie ciąża i w krwi w zwykłym badaniu ? Proszę o pomoc. Ja nie wiem co mam zrobić.

Witam,
ciąży nie mogę wykluczyć dopóki nie zrobi Pani testu betaHCG z krwi.
W posiewie moczu nie oznaczy Pani ciąży.
Brak miesiączki przez 5 miesięcy powinien skontrolować ginekolog.

pozdrawiam