Brak miesiączki a brak ciąży w USG

6 marca powinnam dostać miesiączkę. zawsze miałam regularny cykl. w tym miesiącu do dnia dzisiejszego nie dostałam . zrobiłam dwa testy ciążowe ( pierwszy test 4 dni po spodziewanej miesiączce a drugi 5 dni po spodziewanej miesiączce). jeden jak i drugi test wyszły negatywnie. poszłam więc do lekarza zrobił mi usg dopochwowe i powiedział że nie widzi ciąży. dał mi tabletki o nazwie Lutenyl. nadal się zastanawiam czy to może być jednak ciąża czy nie ? skończyłam branie Lunetylu a okresu brak.

Aleksander Ropielewski

Nie ma prawdopodobieństwa ciąży. Bez analizy dodatkowych badń hormonalnych nie jestem w stanie stwierdzić co jest powodem opóźnienia okresu w Pani przypadku.