Brak miesiączki, nieregularne cykle a ciąża

Witam , chciałabym się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo ciąży , jeśli wykonałam dwa testy ciążowe ( pierwszy - dzień po planowanym okresie , a drugi tydzień później ) i oba wyszły negatywnie. Chciałabym dodać że miesiączki mam nieregularne . ostatni okres skończył się 16 marca a 20 uprawiałam stosunek (partner nie doszedł, trwało to ok 3 min bo bolało mnie więc się wycofał) , okres miał być 7 kwietnia a do dziś go nie ma. Boli mnie lewa pierś i całymi dniami brzuch. Czy to ciąża ?

Piotr Pilarski

Jeśli testy wyszły negatywne to prawdopodobieństwo jest bardzo niskie.

Pozdrawiam.