Co powoduje ciągłe zmęczenie?

Dzień dobry, Od dłuższego czasu zmagam się z ciągłym zmęczeniem, brakiem energii, nadmierną potrzebą snu, niską koncentracją i problemami z porannym wstawaniem. Jestem zaniepokojona moimi wynikami krwi. Po raz kolejny mam zaniżone erytrocyty i leukocyty, do tej pory lekarz rodzinny nie reagował. Zanizone: leukocyty (3,41) erytrocyty (3,79) neutrofile (1,1) Zawyzone: limfocyty (53), monocyty (11). Czy to objawy zwyklej anemii czy wskazanie ze dzieje sie cos powazniejszego? Z gory dziekuje!

Dzień dobry!
Proszę porozmawiać o swoich dolegliwościach z lekarzem, wspomnieć mu o swoich wątpliwościach, zapytać, dlaczego "nie reaguje". Być może wyjaśnienia Pani lekarza okażą się wystarczające i Panią uspokoją. Jeśli nie - można pomyśleć o konsultacji z innym specjalistą.
Zachęcam jednak do otwartej i szczerej komunikacji z lekarzem.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska