Co powoduje codzienną biegunkę u dwulatka?

Witam. Mój 2 latek od tygodnia, codziennie koło 5 rano ma biegunkę czasem wodnista, czasem papkowata. Tak przez godzinę około 5-6 razy,kończy się Ty o wymiotami i potem przez cały dzień nic mu nie dolega. Przez tą godzinę boli go brzuch . Dodam, że ostatnio wróciliśmy ze stałego pobytu z Anglii.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć