Co powoduje gulę w podbrzuszu?

witam mam problem i potrzebuje porady.jestem kobieta mam 21 lat.mam duza gule w podbrzuszu i strasznie boli.do tego jest mi niedobrze i mam odruchy wymiotne.nie mam apetytu.nie wiem co sie dzieje.zawsze bylam silna i nic mi nie bylo.a teraz wrecz przeciwnie.jestem senna , bez energii i w dodatku ten straszny bol.

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wizytę u ginekologa, może to mięśniak macicy lub torbiel jajnika, wskazane także USG jamy brzusznej.
Pozdrawiam