Co powoduje i jak leczyć ucisk brzucha po lewej stronie?

Witam. Od dwoch tygodni mam problem z brzuchem. Dokladnie po lewej stronie jakby ucisk jakby cos tam bylo ,takie jakby naprezanie sie jelita. Po za tym nie mam zadej goraczki ,wymiotow . Apetyt mam normalny. U lekarza bylam ,lekarz wymacal brzuch nic nie bolalo. Przepisal tylko tabletmj rozkurczowe . Biore je 2 dzien Ale nadal to samo. D

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy są nadal wskazana jest ponowna wizyta u lekarza rodzinnego