Co powoduje kołatanie serca i pulsowanie?

Witam,od kilku dni bardzo kołacze mi serce,czuje wszędzie pulsowanie, najbardziej w brzuchu.Od stycznia 2017 mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto. Od stycznia do kwietnia brałam eutryox 50.Leki odstawione bo tsh 0,06. Dwa tygodnie robiłam ponownie tsh i wyszło mi 5,7. Na dodatek spóźnia mi się okres. W ciąży nie jestem,nie mam partnera, zrobiłam sobie test ciążowy i wyszedł negatywny. Może to być niedobór magnezu, stres czy jakaś nerwica lękowa? proszę o pomoc.

Dzień dobry, z uwagi na problemy z tarczycą trudno jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną takich objawów. Na początek proponowałabym skonsultować się ze swoimi endokrynologiem, a następnie jeżeli lekarz stwierdzi, że te objawy nie mogą wynikać z problemów z tarczycą myślę, że warto byłoby skonsultować się z lekarzem psychiatrą w celu wykluczenia zaburzeń lękowych.
Pozdrawiam A. Pacia