Czy spóźnienie okresu może mieć związek z nerwicą lekową?

Witam mam problem ponieważ spóźnia mi się miesiączka 6 dni ostatnia była od 31 marca do 6 kwietnia cykle od początku roku są w miarę regularne 20-25 dni zrobiłam dwa testy ciążowe i zarówno na jednym jak i na drugim wynik był od razu negatywny lecz po chwili pokazywała się druga bardzo blada kreska według producenta wynik po 10min jest już nie ważny test wykonałam z porannego moczu dodam ze leczę się na nerwice lekowa i przyjmuje mirtagen oraz zomiren czy to ciąża ?

Witam Panią Serdecznie,

Jak najbardziej - może to mieć związek z Pani stanem zdrowotnym.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej