Co stosować w przypadku nerwicy na którą nie pomaga ani psychoterapia ani farmakoterapia?

Co stosować w przypadku nerwicy na którą nie pomaga ani psychoterapia ani farmakoterapia? Biorę solian lerivon i asertin,ataki paniki nadal są. Przez 10 lat przeszłam 3 psychoterapię,poprawa zerowa.w tym momencie lęki są tak nasilone że muszę brać leki uspokajające i nie wychodzę z domu bo od razu mdleje.zaczely mnie gnebic myśli samobójcze żeby przerwać to cierpienie. Lęki są nie do zniesienia

Szanowna Pani,

w leczeniu zaburzeń lękowych najskuteczniejszą metodą leczenia jest psychoterapia w paradygmacie poznawczo - behawioralnym, jest to krótkotrwały proces terapeutyczny przynoszący optymalne rezultaty w leczeniu, widoczna jest poprawa stanu zdrowia pacjenta, poprawia się jakość życia oraz funkcjonowanie społeczne.

Pozdrawiam serdecznie

Dobry wieczór Pani,

Proszę nie czekać i udać się do Szpitalnej Izby Przyjęć, celem uzyskania potrzebną Pani pomoc.

Kto zadba o Panią, jeśli nie sama Pani?

Z przesłaniem dla Pani powrotu do zdrowia!
irena.mielnik.madej@gmail.com

A jednak psychoterapia, a nie farmakologia.

Psychoterapeuta do którego Pani z tym pójdzie musi się specjalizować w chorobach o podłożu stresowym i obniżaniu poziomu stresu. Niestety nie wszyscy mają o tym pojęcie.
Jak Pani widzi, praktykuję w Warszawie i mimo że mam kilkoro pacjentów z Lublina w Pani sytuacji nienamawiam na przyjazd. . Jednak jeżeli Pani chce możemy umówić się na kilka sesji online przez Skype. Te dwa linki prosiłbym sobie przeczytać:
https://portal.abczdrowie.pl/stres-ten-podstepny-morderca-zabija-po-cichu
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Pozdrawiam serdecznie