Co powoduje krwotoki z nosa?

Witam. Od czwartku zmagam się z krwotokami z nosa. Zdarzają się one o różnych porach dnia i w różnych sytuacjach, w tym dwukrotnie na mieście, podczas spaceru. Potrafiło się to powtarzać nawet trzy razy dziennie i trwało zwykle jakieś 10-15 minut. Dzisiaj dwukrotnie krwotok trwał godzinę, krew leciała mi do gardła pomimo lekkiego przechylenia głowy do tyłu, była ciemna i "smakowała" inaczej niż zwykle. Nie mogłam jej zatamować. Co może się dziać?

Przyczyn krwawień z nosa sa setki.Masz do mnie blisko. Np Annopol. jestem lubelakiem. damy rade przyjedź. Z reguły to błache przyczyny zawinione naczyniami krwionośnymi na przegrodzie nosa,