Co powoduje mdłości i śluz w stolcu?

19lat kobieta.W sobotę miałam kał ze śluzem i krwią,cały czas miałam mdłości ale nie wymiotowałam.W momencie kiedy nie ruszałam się z domu mdłości ustępowały ale kiedy zaczynam się ruszać one znowu się pojawiają.We wtorek byłam u lekarza rodzinnego który skierował mnie na SOR.Zbadano mnie tam i wyszło,że to infekcja jelitowa,przepisano mi Metronidazol.Dziś jest piątek i nic się nie polepsza,rozwolnienie z krwią nadal jest a kiedy wychodzę z domu wracają mdłości,oczy podkrążone na żółto.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana ponowna wizyta u lekarza, dalsza diagnostyka ( m.in. w kierunku chorób pasożytniczych i zakaźnych) być może konieczna będzie hospitalizacja.
Pozdrawiam