Co powoduje mrowienie w nodze?

Przy napinaniu mięśni brzucha i przy chodzeniu odczuwam mrowienie i przechodzenie prądów przez prawą noge. Jest to dość bolesne i nieprzyjemne. Jaka jest przyczyna tej dolegliwości?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być Wiele. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze Postępowanie.Sądzę że konieczne jest badanie neurologiczne