Co powoduje nadmierne pocenie pośladków?

Witam.Mam 19 lat od ok. miesiąca zauważyłem u mnie nadmierne pocenie się pośladków, nwm z czego to wynika dbam o higienę biorę prysznic 2 razy dziennie, pocę się na tyle mocno ,że mam mokrą bieliznę a nawet plamy przebijają przez spodnie przez to czuje duży dyskomfort wśród ludzi dlatego ,ze jak chodzę widać plamy na spodniach, dodam też ,że wcześniej nie zauważyłem u sb takich objawów jak w ostatnich tygodniach.Proszę o opinie.

Lek. Tomasz Budlewski

być może to zaburzenia hormonalne , konieczna wizyta u lekarza dermatologa w pierwszej kolejności.