Jak zapobiegać nadmiernemu poceniu się okolic pośladków?

Mam dość nieprzyjemny problem, mianowicie okropnie poci mi się odbyt. Jak jest 25 stopni, to po godzinie mam już tak mokre spodnie, ze wszędzie gdzie nie usiądę zostawiam ślady, problem dotyczy całego ciała, ale okolic pośladków szczególnie. Jest to bardzo nieprzyjemne i nie zauważyłem, żeby ktokolwiek z moich rówieśników miał podobny problem. Moje BMI wynosi 23,64 więc jest mniej-więcej w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać wstępna diagnostyke