Co powoduje płacz miesięcznego dziecka?

Co powoduje placz miesiecznego dziecka. Jest karmiony piersia, w nocy spi pieknie ale w dzien tylko jak juz sie umeczy. Brzuszek ma miekki dopuki nie placze bo wtedy wszystko sie napina. Dieta moja jest raczej uboga,wiec nie powinno nic alergizowac. Na wszelki wypadek podaje Delikol ale nie widze zmian w zachowaniu. Prosze o wyczerpujaca odpowiedz,poniewaz w internecie sa same lakoniczne podpowiedzi o uspokajaniu dziecka,ktore niestety nie dzialaja.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Przede wszystkim niepokojące zachowanie u dziecka powinno zostać wyjaśnione przez pediatrę, który będzie miał możliwość zbadania dziecka. Bez tej możliwości nie można, z medycznego punktu widzenia, wyjaśnić, dlaczego Pani dziecko płacze i co jest przyczyną.