Co powoduje pocenie ręki i bóle w klatce piersiowej?

Ostatnio jak kszyknelam to nagle tez tak poczulam te same objawy byly I Jak pale papierosy to tesz te same na poczatku pocila sie tylko lewa reka jak palilam a potem dwie a teraz piecze w klacie I uginaja sie nogi.. Czasem nic nie bylo jak palilam po alkoholu tesz mialam and te same objawy jak za pierwszym razem yulkoytroszke inne I te same raz lrzejsze raz cieszkie te objawy raz jak wypilam wino and to wstalam rano na drugi dzien to lewa reka mokra I bicie serca pszez chwilke and wiec czasem

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że należy wykonać podstawowe badania z krwi. Proszę udać się do lekarza rodzinnego