Co powoduje powiększenie i ból brzucha?

Witam. mam problem z brzuchem, powiększył sie wygląda jak balon. Cale podbrzusze nawet jest większe, kiedy wciągane brzuch boli mnie pod pępkiem.Lekarz stwierdzil, ze to może być od jelit. Dodam ze miałam zapalenie pęcherza wcześniej. Ponadto kluje mnie czasem po prawej stronie na calej linii brzucha od żeber do podbrzusza.mam zażywać debridat(?).co to ? Czy zasugerować lekarzowi jakieś badanie? Przez cały czas mam taki brzuch od 3mies. Czasem na ok.2dni brzuch wraca do normy.Proszę o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wstępnie wykonać badanie usg jamy brzusznej Oraz Ew udac się do gastroenterologa