Co powoduje powiększenie brzucha w okolicy podbrzusza?

Witam. Potrzebuje małej porady. Otóż od kilku miesięcy towarzyszy mi powiększony brzuch jak palon szczególnie w okolicy podbrzusza. Waga stoi w miejscu. Na poczatku miałam obawy o ewentualnej ciąży jednak 5 testów wyszło negatywnych oraz do tej pory miałam 4 mentruacje zgodnie z terminem. Lekarz stwierdził problemy z jelitami.W jaki sposób zdiagnozować przyczyny "wielkiego brzucha"? Jakieś konkretne badania? Strasznie męczy taka objętość brzucha. Proszę pilnie o porady.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać usg jamy brzusznej i udac się do lekarza gastroenterologa