Co powoduje problemy z oddychaniem i powiększone węzły chłonne?

Witam, od dwoch miesiecy mam powiekszonego wezla chlonnego na szyi, przy dotykaniu i naciskaniu ani troche nie boli. Mam rowniez problem z oddychaniem przy nawet najmniejszych wysilkach fizycznych (tak jakby mi mialo zbraknac powietrza, nie moge wziac glebokiego wdechu).

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze Postępowanie.Sądzę że konieczne jest badanie usg