Co powoduje przewlekłe duszności?

Witam, od 2mcy mam problem z dusznością. Nie były uporczywe aż do teraz.. już 3dzien z rzędu znowu trzyma. Ataki są tylko w dzień mogą trwać nawet 30min niezaliczenie wiele w ciągu dnia. Do tego mam suchy kaszel chociaż nie wiem czy nie jest to jeszcze pozostałość po chorobie.. zdarzają mi sie tez uderzenia gorąca, jakbym miała gorączkę conajmniej 38st -co dziwne gdy mierze temp wynosi ona około 35 stopni. Jutro umówię sie na wizytę do lekarza ale być może teraz uzyskam jakaś odpowiedz.Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim należy wykonać bezpośredniego do niej lekarskiej aby móc stwierdzić co może być przyczyną tego typu dolegliwości